S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Bu sorununun cevabı kişiden kişiye değişmekle birlikte kadın danışanlarımız için 4-6, erkek danışanlarımız ise yaklaşık 6-8 haftadır.

Bu alanda birçok farklı cihaz seçeneği mevcut olmak ile birlikte Queenzz Estetik Ve Güzellik Merkezi olarak siz danışanlarımız için en doğru ve uygun cihazları kullanıyoruz.

Evet, epilasyon işleminin üzerinden 3 gün geçtikten sonra denize, havuza girmenizde hiçbir sakınca bulunmamaktadır. 

Cildin canlılığını ve pürüzsüzlüğünü korumak için yapılması gereken önemli işlemlerden biri cilt bakımı uygulamasıdır. Cilt bakımı uygulamaları, cilt üzerinde biriken ölü tabakayı temizleyerek cildi yenilemek için yapılan uygulamaları kapsar. Ergenlikten itibaren yapılabilen düzenli bakım uygulamaları cildinizin genç ve sıkı gözükmesini sağlar. Cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olan bu işlem, cilt tiplerine göre farklılık gösterir. Kuru, normal veya yağlı ciltler için izlenmesi gereken yöntemler farklılık göstermektedir. Queenzz Estetik ve Güzellik Merkezleri uzmanlarımız, sizlerin cildine uygun olacak şekilde özel çözümler sunmaktadır.

İpek kirpik, kişinin kendi kirpiklerinin hacminin ve yoğunluğunun artırılmasına dayanan bir işlemdir. Bu uygulama sayesinde, saf ipek malzemesiyle üretilen kirpiklerin solüsyon yardımıyla yapıştırılarak kirpiklerin yoğun ve uzun hale gelmesi sağlanır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece hafiftir ve ağırlık yapmamaktadır. Özel bir yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılan kirpiklerin göze hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın bir görünüme kavuşur. Düzenli bakımlar yapıldığı takdirde 90 güne kadar kullanılabilmektedir.

Botoksun kullanıldığı en yaygın alan yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi tedavisidir. Yüzdeki mimik kaslarının çalışması nedeniyle yıllar içinde üzerini örten deri kıvrımları belirgin hale gelir ve yüzde dinamik çizgilenmeler ortaya çıkar. Botoks uygulaması mimik kaslarına uygulanarak, bu kasların çalışması zayıflatılır ve derinin kas hareketleri ile katlanması ve katlanmaya bağlı oluşan çizgilenme azaltılır. Uygulamadan sonra 1-2 hafta için etkisi görülmeye başlanır 6 ay kadar devam eder.

S.S.S