Son Teknoloji

Toplumda bazı hallerde yaşla bağlantısı olmadan da, çoğu kişinin muzdarip olduğu kaş dökülmesi önemli bir sorun haline gelebilir. Bunun nedenleri hakkında net bilgiler bulunmamaktadır. Çoğunlukla kaş kıllarının köklerinde meydana gelen hasarın bunda etkili olduğu düşünülür. Bu etkenin dışında saçkıran, guatr gibi rahatsızlıklarda kaş dökülmesine yol açabilir. Bu herkes için estetik bir problemdir. Çünkü yüz hatlarının görünümünü direkt olarak etkiler. Bu yüzden kaş kalemi kullanımı gibi yollara başvurulur. Ancak bu kesin bir çözüm değildir.

Saç Ekim Analizleri

alana lateral slit yardımıyla mikro kanallar açılır. Bu kanallara tek tek ekim işlemi yapılır

Videolu Saç Analizi

alana lateral slit yardımıyla mikro kanallar açılır. Bu kanallara tek tek ekim işlemi yapılır

Kan Ölçme Analizi

alana lateral slit yardımıyla mikro kanallar açılır. Bu kanallara tek tek ekim işlemi yapılır

Saç Ekimi Zorlukları

Kaş bölgesi lokal anestezik ilaçlar kullanılarak uyuşturulur. Bu alana lateral slit yardımıyla mikro kanallar açılır. Bu kanallara tek tek ekim işlemi yapılır. Bu alana ekilecek kökler 0,6-0,7 mm lik aletlerle alınarak, fazla bekletilmeden aynı çaptaki iğnelerle ciltte kesi yapılmadan ekilir. Bu aşamada kökler fazla bekletilmeden uygulandığından, kök ölümü gerçekleşmez. Ekim için kullanılan uçları ince olması işlem sonrasında iz kalmasına engel olur. Kaşların şeklini ve ekim sıklığını kişinin kendisi belirlemelidir. Yapılan işlemde önemli olan köklerin tek tek ekilmesi ve ekim açısıdır. Kaş ekiminde kökler 25-30 derecelik açılarla ekilmelidir. Bundan geniş olduğunda, kaşlar dik çıkacağından kişilere rahatsızlık verecektir. Bu nedenle işleminizi bir uzmanın yapmasında fayda vardır. Kaşlarda genellikle 300-600 arası kök ekilerek olumlu neticeler alınmaktadır. Kaş ekimi sırasında kullanılacak teknik kişideki kaş kaybına, bunun sebeplerine göre değerlendirilir. Genellikle FUE yöntemiyle başarılı sonuçlar alınır.

Saç Ekim Çözümleri

Sağlık hizmetleri teknolojisi, mevcut en iyi sürümü ve yeni yükseltmeleri geliştirir. Bir insanın düzenine bakarken en son uorage teknolojisi tarafından dikkatinin dağılacağı uzun süredir bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum’u kullanmanın amacı, uygun fiyatlı ve yeniden yüklenen ürünü harika bir teknoloji gibi gösterecek şekilde kullanmak yerine, az çok normal bir ürün dağılımına sahip olmasıdır.

Saç Analizleri
80%
Kaş ekimi Analizleri
70%
Sakal Ekimi Analizleri
90%